OSPERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stanje na kontu BV

2 posters

Go down

stanje na kontu BV Empty stanje na kontu BV

Postaj by Nenad P. sri ruj 04, 2013 1:35 pm

Zdravo svima,

godišnji odmori polako jenjavaju, pa se nadam da ćemo uspjeti i ovaj projekt pokrenuti sa mrtve točke.

Hvala svima koji su se učlanili u BV.

Radeći na realizaciji razmjene usluga, primjetili smo da se određeni broj ljudi u projekt uključio uglavnom deklarativno,
vjerojatno iz želje za intencijom i podrškom, što je za pohvalu - ali nije dovoljno.
Naime, događaju se situacije da kada postoji mogućnost razmjene, do nje ne dolazi zbog različitih opravdanja tipa:
"pretrpan mi je raspored", "nemam vremena" (u banci vremena Very Happy !?), "poklopilo mi se nekoliko stvari istovremeno..." i. t. d.
Zanimljivo je da to vrijedi i za davatelje i za primatelje usluga Smile 

Dakle, djelatnik tromjesječja BV "Cager na cageru" Very Happy  je nedvojbeno: ALEN ŠTERN sunny 
Međutim, ni Alen nije uspio zaraditi niti jedan ček, jer primatelji usluge već skoro 2 mj. "usklađuju svoje rasporede" Wink 
Njegova usluga je najtraženija, radi se o masaži.

Ako bi netko htio peglati - bio bi rasprodan do Nove godine affraid 


P.S. Ne znam, čini mi se da i Matej ima sličnih "problema" u svojoj alternativnoj fb-BV "Tren".


Eto, valjda će nam od jeseni bolje krenuti.
Nenad P.
Nenad P.

Broj postova : 9
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

stanje na kontu BV Empty Re: stanje na kontu BV

Postaj by danchi pon ruj 09, 2013 1:25 pm

Zdravo,

Hvala ti na obavijesti o tome što se događa oko banke vremena. Sigurna sam da će krenuti na bolje. Prije svega, znam da ću se ja moći više angažirati nakon devetog mjeseca.

Imamo još puno toga za usložiti, pa i samu komunikaciju obzirom da se forum rijetko posjećuje.

Naći ćemo već neke modele najbolje za sve nas i da udruga, odnosno projekti budu aktualni i živi Smile

danchi

Broj postova : 38
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.